Altop - profesjonalne czyszczenie Kraków

Czyszczenie tapicerki

Czyszczenie foteli i krzeseł - jak czyścić?


ALTOP czyszczenie foteli i krzeseł Kraków

Jak profesjonalnie czyścić krzesła i fotele obrotowe?

Zobacz więcej

Dezynfekcja materacy Kraków


Pranie, czyszczenie, dezynfekcja materacy Kraków

Sen jest dla nas niezwykle ważny, warto więc zadbać o czysty materac. Materace, na których śpimy bardzo często przez wiele lat gromadzą w sobie między innymi pot, roztocza, bakterie i inne niebezpieczne mikroorganizmy. W trosce o zdrowie i lepsze samopoczucie warto podjąć decyzję ich wyczyszczenia, odkażenia i dezynfekcji. Profesjonalne czyszczenie materaca to bardzo dobra profilaktyka. W tym właśnie pomaga nasza firma zajmująca się specjalistycznym czyszczeniem i dezynfekcją materacy oraz innych mebli tapicerowanych.

Symbole umieszczane na metkach wyrobów włókienniczych


ALTOP - symbole umieszczane na metkach odzieżowych

O tym, jak należy dbać o tkaniny informują znaki umieszczane na metkach doszywanych do większości wyrobów włókienniczych.

Zobacz więcej

Czyszczenie sofy rozkładanej Kraków. Odplamianie


ALTOP czyszczenie narożnika Kraków

Zapraszamy do skorzystania ze specjalistycznej usługi czyszczenia i odplamiania tapicerki meblowej materiałowej. Tkaniny, które pokrywają sofy, fotele, krzesła lub materace ulegają różnym zabrudzeniom, które w sposób niekorzystny wpływają na wygląd mebli oraz ich walory higieniczne.

Zobacz więcej

Jesteśmy na Facebook'u


@altopczyszczenie na Facebook

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebook'u, polubienia nas oraz udostępnienia strony znajomym.

www.facebook.com/altopczyszczenie

Czyszczenie narożnika Kraków


Czyszczenie narożnika sofy narożniej Kraków

Czyszczenie bardzo brudnej sofy narożnej. Tapicerka doskonale się doczyściła. Czyściliśmy metodą ekstrakcyjną (z użyciem bardzo ciepłej wody i odpowiednio dobranych specjalistycznych preparatów czyszczących). Czas schnięcia czyszczonej powierzchni wyniósł około 24 godzin.

Czyszczenie sofy, czyszczenie oparć


czyszczenie oparć sofy

Działamy szybko i skutecznie. Profesjonalne pranie i odświeżanie mebli tapicerowanych to nasz cel. Regularnie czyszczona i pielęgnowana kanapa świadczy o porządku i czystości Twojego otoczenia. Czyszczenie obić tapicerowanych zapobiega różnym alergiom, zwłaszcza jeśli w domu są dzieci.

Czyszczenie sofy Kraków


ALTOP czyszczenie sofy Kraków

Realizacja zlecenia czyszczenia tapicerki sofy rozkładanej. Na sofę rozlało się piwo, powstała duża plama. Oprócz plamy po napoju, na kanapie znajdowało się dużo sierści z miniaturowego królika oraz innych zanieczyszczeń związanych z codziennym użytkowaniem mebla.

Zobacz więcej
ALTOP - profesjonalne czyszczenie - pranie tapicerki meblowej - usługi u klienta. Kraków i okolice. Wszelkie prawa zastrzeżone. { Niniejsza witryna instaluje pliki cookies. }